Okazje nieruchomości

Wspólne urodziny

Posted On 9 maja, 2019 at 8:59 am by / No Comments

Małżeństwa czasami, po wielu latach pożycia lubią organizować wspólne uroczystości urodzinowe. Zwykle są to późne urodziny, a zaproszenia na 50 urodziny powinny być poważne i stonowane. Ale czy na pewno? Niekoniecznie. Poczucie humoru można mieć w każdym wieku, a wspólna organizacja przyjęcia może być wspaniałym sposobem na jego wyrażenie.

Zawsze razem

Perypetie całego życia razem nie zawsze są kolorowe i przez wiele lat małżeństwa zdarzają się wielokrotnie sytuacje, w których ma się ochotę porzucić małżonka i zacząć życie na własną rękę z powodu porzuconych na środku pokoju skarpetek. Rysunek wykonany przez popularnego rysownika Andrzeja Żeweckiego może w indywidualny, charakterystyczny sposób opowiedzieć historię pary na jednym rysunku, co połączy wspólne urodziny jeszcze bardziej, tworząc dodatkową okazję do celebrowania nie tylko urodzin każdego z osobna, ale również wszystkich lat przeżytych razem, a to naprawdę piękna pamiątka.

Zaproszenie jak na rocznicę

Zaproszenie na wspólne urodziny może przywodzić na myśl zaproszenie na rocznicę ślubu, czy też rocznicę pierwszej randki. Można temu zapobiec wyróżniając na zaproszeniu cyfry urodzin obu małżonków lub wykonując rysunek mówiący jasno o całej organizowanej sytuacji. Dwa torty urodzinowe, dwie świeczki do zdmuchnięcia, dwa tłumy gości pędzone do jednego stołu – pomysłów jest naprawdę wiele, a umieszczenie tego wszystkiego na otwieranym zaproszeniu w formacie A6 to naprawdę nic trudnego. Oprawione w piękny papier odpowiednio dobrany kolorystycznie będzie idealną pamiątką zarówno dla gości, jak i dla samych solenizantów, którym na pewno należy się medal za ilość wspólnie przeżytych lat. Plusem jest również to, ze siwe w rzeczywistości głowy można na rysunkach pokolorować, więc odchodzi konieczność farbowania włosów przed zrobieniem wspólnego, uroczego zdjęcia, które posłuży później jako wzór rysunku na okładkę zaproszenia na wspólnie urządzane urodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *