Okazje nieruchomości

Pensjonat Zacisze – nocleg w Mielnie

Posted On 17 maja, 2019 at 9:41 am by / No Comments

Wybór właściwego miejsca na wakacje jest bardzo ważny, aby dobrze wypocząć oraz mieć na przyszłość wiele rozmaitych wspomnień, które spowodują, że będziemy chcieli do danego miejsca wracać. Wśród najpopularniejszych kierunków w lecie znajdują się kraje południowe zlokalizowane, m.in. nad Morzem Śródziemnym. Jednak i do Polski w miejsca nad Morzem Bałtyckim przybywa rocznie wielu turystów. Żeby móc realnie myśleć o realizacji swoich planów wakacyjnych, należy też wybór noclegu.

Co zobaczyć w Mielnie

Jednym z miejsc, które przyciągnie turystów chcących przeżyć przygodę życia, jest Mielno. Położone w niedalekiej odległości od Morza Batyckiego, zachwyca m.in. Promenadą Przyjaźni. Pełniła ona funkcję ochronną przed nadmiernymi falami, które niszczyły wydmy. Obecnie jest ona jednak doskonałym terenem dla spacerów dla wczasowiczów. Można podziwiać morze, idąc wzdłuż jego brzegu. Najpopularniejszą atrakcję jest jednak Latania w Gąskach. Mierzy ona 50, 2 metra wysokości i jest drugą największą tego typu latarnią w Polsce.

Pensjonat Zacisze w Mielnie

Osoby poszukujące rozrywek za dnia, jak i nocą, z pewnością zajmą miejscówki w pobliżu centrum miasta. Jednak tym, którzy przyjadą do Mielna z myślą o wypoczynku, dedykowany jest Pensjonat Zacisze blisko morza. Jego niewielka odległość – 300 metrów od najbliższej piaszczystej plaży i Bałtyku oraz 200 metrów od Jeziora Jamno – innej ważnej atrakcji, to olbrzymia zaleta. Klient może jednocześnie zaznać tutaj spokoju i odpocząć od codziennego zgiełku.

Oferta Pensjonatu Zacisze

Pensjonat Zacisze w Mielnie (zacisze.mielno.pl) ma jasną i przejrzystą ofertę skierowaną do swoich klientów. Można się z nią zapoznać na stronie internetowej. Pensjonat Zacisze ma do dyspozycji 16 pokoi, zarówno jedno-, jak i dwuosobowych. Najwyższe ceny charakteryzują okres lipiec-sierpień. Pokój jednoosobowy kosztuje wtedy 260 złotych, dwuosobowy można nabyć za 340 złotych, a za 380 złotych klient zakwateruje się w pokoju dwuosobowym z balkonem. W wersji Deluxe kosztuje on 420 złotych. Warto zaznaczyć, że w tym czasie w cenę pobytu jest wliczony obiad pod postacią szwedzkiego stołu.
Osoby, które wybiorą Pensjonat Zacisze w Mielnie, mogą za specjalną dopłatą 20 złotych, wypożyczyć także łóżeczko dla dziecka, a za dopłatą 40 złotych wprowadzić się do miejsca także z psem. Jest to więc idealna opcja, zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla tych, którzy chcą udać się nad morze ze swoimi milusińskimi. W czerwcu oraz we wrześniu i październiku ceny są niższe – od 140 złotych za pokój jednoosobowy do 260 złotych za pokój Deluxe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *