Aranżacja

Ozdoby na Boże Narodzenie w stylu loft. Sprawdź, co wybrać!

Posted On 21 września, 2021 at 5:03 pm by / No Comments

Styl loftowy, czyli industrialny wyróżnia się przemysłowym klimatem i jest obecnie bardzo popularny. W jaki sposób udekorować choinkę w stylu loft? Poznaj nasze pomysły na ozdoby choinkowe!

Jaka choinka do aranżacji loft?

We wnętrzach w stylu loft świetnie sprawdzi się choinka sztuczna, ale można także zdecydować się na tę naturalną, która zachwyca swoim balsamicznym zapachem.

Do aranżacji loft kapitalnie nadają się choinki całe w zieleni albo oprószone sztucznym śniegiem. Ciekawym wyborem będzie także choinka na pniu, która zajmuje mniej miejsca niż zwykłe drzewko.

Gdy we wnętrzu brakuje miejsca na ustawienie choinki, magia świąt może być również łatwo wyczarowana za pomocą gałęzi z drzewa iglastego powieszonej na ścianie albo umieszczonej w dużym wazonie. Na stronie https://donito.pl/magia-swiat możesz znaleźć wiele świątecznych dekoracji.

Industrialne ozdoby choinkowe

Jako ozdoby na Boże Narodzenie w stylu loft warto postawić przede wszystkim na te, które wykonane są z naturalnych materiałów.

Dobrym pomysłem na udekorowanie choinki w stylu loft będą ozdoby metalowe, na przykład w kształcie przestrzennych figur tworzących diamenty, bombki albo gwiazdki. Świetnie wyglądają te w kolorze starego złota oraz miedzi.

Inna propozycja to ozdoby wykonane z litego drewna, na przykład w kształcie gwiazdek. Można wybrać te niemalowane, w kolorze naturalnego drewna, albo malowane, na przykład na kolor biały, złoty albo czarny.

Dekorując choinkę w stylu loft, nie można zapominać o światełkach. W tym przypadku świetnie sprawdzą się łańcuchy z małych światełek LED, które połyskują wśród gałązek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *