Okazje nieruchomości

Skup mieszkań za gotówkę – możesz otrzymać zaliczkę

Posted On 30 czerwca, 2021 at 11:02 am by / No Comments

W skupach mieszkań można odsprzedać swoją nieruchomość w kilka dni. Co więcej, przed podpisaniem umowy można otrzymać również zaliczkę.

Sprzedaż mieszkania od ręki

W firmie działającej jako skup mieszkań Investore za gotówę pieniądze można otrzymać od ręki. Tego typu oferty skierowane są do wszystkich osób, które chciałyby odsprzedać nieruchomość natychmiast – bez czekania na kupującego, zawierania umowy z pośrednikiem.

Skupy mogą odkupić od klienta praktycznie każdy lokal mieszkalny, także ten do remontu, obciążony hipoteką, zadłużony, a nawet z lokatorami. Skupy odkupują także udziały w mieszkaniach od współwłaścicieli.

Kiedy skup mieszkań wypłaca zaliczkę dla sprzedawcy?

Osoby zainteresowane sprzedażą mieszkania w skupie mogą otrzymać zaliczkę jeszcze przed zawarciem transakcji. Zwykle wynosi ona 10% kwoty ostatecznej. To duża pomoc wtedy, gdy brakuje pieniędzy i trzeba szybko opłacić długi lub inne wydatki.

Zaliczka wypłacana jest przez skup mieszkań za gotówę po wycenie nieruchomości i sygnowaniu wstępnej umowy. Przekazywana jest klientowi w formie przelewu na konto lub jako gotówka.

Pełna kwota po podpisaniu umowy notarialnej

Dopiero po sygnowaniu ostatecznej umowy sprzedaży nieruchomości właściciel mieszkania może otrzymać resztę ustalonej ceny.

Zazwyczaj procedury w skupach nieruchomości trwają od 2 do 5 dni roboczych, dlatego na otrzymanie kwoty ze sprzedaży mieszkania nie trzeba czekać tak długo, jak przy zwykłych transakcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *