Aranżacja

Praktyczne akcesoria dla mam karmiących piersią. Co warto kupić?

Posted On 26 czerwca, 2021 at 9:38 am by / No Comments

Karmienie piersią jest rekomendowane przez lekarzy. Wielu kobietom sprawia ono jednak dużo trudności, może powodować dyskomfort, a nawet ból. Co warto kupić, by zadbać o komfort karmienia piersią w domu i poza nim? Oto praktyczne akcesoria dla mamy!

Akcesoria dla mam do karmienia piersią – co wybrać?

W sprzedaży można znaleźć wiele różnych akcesoriów ułatwiających karmienie piersią. Wśród najczęściej wybieranych warto wskazać na:

1. Laktator – dzięki niemu można łatwo odciągać pokarm, który potem może być przechowywany w lodówce, zamrażarce.
2. Poduszka do karmienia – pomaga w przyjęciu wygodnej pozycji. Najczęściej wybierane modele to poduszka fasolka w kształcie litery C oraz poduszka na rękę do karmienia dziecka.
3. Żelowe kompresy na piersi – dzięki nim można złagodzić dolegliwości. Kompresy nadają się do chłodzenia i ogrzewania.
4. Lanolina na brodawki sutkowe – szybko regeneruje spękania, a także jest bezpieczna dla dziecka.
5. Szalik do karmienia – poprawia dyskrecję karmienia podczas przebywania w miejscach publicznych. Zakładany jest na ukos ciała i pozwala na przysłonięcie dziecka.

Gdzie kupić akcesoria dla mamy do karmienia piersią?

Wszystkie z powyższych akcesoriów dostępne są obecnie w dobrych sklepach internetowych, dlatego można kupić je bez wychodzenia z domu – sklep z akcesoriami dla dzieci.

Gdy zatem chcesz zadbać o komfort karmienia, pamiętaj o tym, że odpowiednie akcesoria dla mamy będą wtedy bardzo pomocne. Sprawdzą się też jako pomysł na prezent!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *