jak szybko ściągnąć simlocka
Elektronika

Simlock – niechciany balast

Posted On 5 sierpnia, 2017 at 10:49 am by / 1 Comment

Któż nie chciałby wygrać telefonu z najniższej półki, który posiada wszelkie bajery i w którym zastosowano najlepsze technologie? Lub dostać taki telefon gratis do umowy? Na pewno każdy. Niestety w takiej sytuacji możemy się spotkać z czymś, co troszkę zepsuje naszą radość z posiadania wypasionego urządzenia i co przeszkodzi nam w zmianie operatora i wybraniu takiego, który oferuje najkorzystniejsze rozwiązanie cenowe.

Simlock uniemożliwia zastosowanie w telefonie karty innego operatora. Oczywiście są na to sposoby. Zdejmowanie simlocka to zadanie przede wszystkim dla profesjonalistów, choć nie tylko. O czym jednak musimy pamiętać, nim zdecydujemy się na ten krok? Na pewno o tym, że nieautoryzowane zdjęcie simlocka spowoduje utratę gwarancji urządzenia. Oczywiście możemy to zrobić w jednym z wielu, obecnych w każdym mieście, autoryzowanym salonie producenta i operatora oraz w wielu serwisach zajmujących się komórkami i smartfonami – one też są obecne na wielu ulicach nawet tych mniejszych miast.

Na czym polega zdjęcie simlocka? Na wpisaniu do telefonu specjalnego kodu, który został wygenerowany podczas zakładania blokady. Można go uzyskać dzięki specjalnemu oprogramowaniu.

W internecie znajduje się wiele stron pomagających w procesie zdejmowania simlocka. Dzięki informacjom tam zawartym jesteśmy instruowani jak, krok po kroku, poradzić sobie z niechcianym simlockiem. Jednak właściwie zawsze są to serwisy płatne. Na pewno jednak cena otrzymania instrukcji drogą internetową jest niższa niż w przypadku autoryzowanego serwisu.

Zobacz więcej: https://simlock24.pl/blog/16814/simlock_orange_zdejmowanie_simlocka_orange/

One thought on “Simlock – niechciany balast

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *