Zdrowie

Kiedy warto zacząć stosować wkładki urologiczne?

Posted On 24 stycznia, 2022 at 9:01 am by / No Comments

Wkładki urologiczne to rodzaj wyrobów chłonnych bardzo pomocnych przy nietrzymaniu moczu. Kiedy zacząć je stosować? Jak je dobrać? Oto najważniejsze informacje!

Czym są wkładki urologiczne?

Wyroby jak wkładki urologiczne są rodzajem wyrobów chłonnych, które przeznaczone są do używania przy inkontynencji, a dokładnie przy nietrzymaniu moczu.

Są to wkładki higieniczne, które ze względu na swoją specjalną budowę zatrzymują mocz i zapewniają komfort swojemu użytkownikowi. Dzięki temu, że można zakupić je w wielu wariantach, mogą być też indywidualnie dopasowane dla większej wygody. Są one dostępne także w wariantach dla kobiet i mężczyzn i znajdziesz je między innymi na chlonne24.pl.

Wkładki urologiczne – kiedy je stosować?

Z wkładek urologicznych mogą korzystać kobiety oraz mężczyźni, u których mają miejsce problemy z nietrzymaniem moczu.

Wkładki urologiczne wskazane są do stosowania przy nietrzymaniu moczu:
– Kropelkowym,
– Lekkim,
– Średnim.

Specjalna budowa wkładek powoduje, że doskonale nadają się one dla osób mobilnych, aktywnych. Są cienkie i miękkie, a także nie odznaczają się pod odzieżą, co powoduje, że stanowią skuteczne rozwiązanie problemu z dyskomfortem przy inkontynencji.

Gdzie kupić wkładki urologiczne?

Wyroby jak urologiczne wkładki higieniczne można zakupić obecnie w wielu sklepach. Są one oferowane również w sklepie internetowym chlonne24.pl, który prowadzi ich sprzedaż online.

Gdy zatem pojawiają się trudności z nietrzymaniem moczu, właściwie dobrane wkładki urologiczne zadbają o komfort każdego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *