Biznes, Ekonomia

Jak szybko znaleźć potrzebny dokument (LoMag)?

Posted On 22 grudnia, 2018 at 9:57 am by / No Comments

Dobry program magazynowy ma przede wszystkim pomóc nam sprawnie i skutecznie zarządzać obiektem. Ważne jest to, aby jego obsługa była całkowicie bezproblemowa. LoMag to narzędzie wyjątkowo funkcjonalne, którego obsługę można opanować w bardzo krótkim czasie. Warto podkreślić, że oprogramowanie to posiada sporą ilość opcji, co przekłada się na wysoką elastyczność obsługi. Pozwala on błyskawicznie znaleźć niezbędne dokumenty magazynowe (http://www.lomag.pl/InstrukcjaDokumenty/).

Zawężanie wyników

Wyszukiwania dokumentów może odbywać się poprzez zawężanie wyników. Określamy interesujące nas kryteria, dzięki czemu wyłaniamy wyłącznie te dokumenty magazynowe, które spełniają wskazane wartości. Oczywiście w polu tekstowym możemy wpisać fragment nazwy interesującego nas pliku. W wyniku tego zostaną nam przedstawione wszystkie dokumenty, które mają daną frazę w nazwie. Oprócz tego możemy określić, w jakiej grupie dokumentów znajduje się szukany dokument np. dokumenty RW.
Standardowe wyszukiwanie odbywa się w tym magazynie, w którym aktualnie pracujemy. Możemy również zaznaczyć opcję „Szukaj we wszystkich magazynach”.

Wyszukiwanie poprzez kod kreskowy

Istnieje możliwość wyszukiwania dokumentów poprzez kod kreskowy. Nazwę można wybrać z listy, jednak możemy również zeskanować kod kreskowy. W sposób automatyczny zostanie odnaleziony interesujący nas dokument dotyczący konkretnego towaru.
Użytkownik może także szukać dokumentu za pomocą frazy wpisanej w okienku „Uwagi”. Sposobów jest wiele, więc wszystko zależy od tego, jaka metoda jest dla nas najwygodniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *