Inne

Ile kosztuje indywidualny horoskop? Ceny u wróżek i astrologów

Posted On 10 czerwca, 2021 at 5:56 pm by / No Comments

Horoskop dla swojego znaku zodiaku można bez problemu znaleźć w wielu gazetach i serwisach internetowych. Jednak wtedy, gdy celem jest uzyskanie dokładnej przepowiedni zapisanej w gwiazdach, warto zdecydować się na horoskop indywidualny. Ile trzeba za niego zapłacić?

Jakich odpowiedzi udziela horoskop indywidualny?

Indywidualny horoskop stawiany jest na podstawie daty i godziny oraz miejsca urodzenia. Te informacje umożliwiają określenie dokładnego położenia słońca, księżyca i pozostałych ciał niebieskich w domach zodiaku.

Na podstawie indywidualnego horoskopu urodzinowego można uzyskać bardzo precyzyjne informacje, które dotyczą między innymi charakteru, mocnych i słabych stron, życzliwej planety.

Ponadto na bazie horoskopu urodzinowego można wykonywać wróżby, na przykład dotyczące przyszłych wydarzeń i ważnych decyzji w sferze uczuciowej, zawodowej, zdrowotnej.

Horoskop indywidualny – cena

Dzisiaj swój horoskop indywidualny można uzyskać na kilka sposobów. Horoskopy stawiane są w trakcie osobistego spotkania z wróżką, astrologiem albo na odległość – wtedy warto poszukać ofert jak wróżka online SMS, które dostępne są bez wychodzenia z domu.

Koszt horoskopu urodzinowego to zwykle od 200 do 600 zł w zależności od jego zakresu. Im więcej pytań, na które chciałoby się uzyskać odpowiedź, tym stawianie horoskopu będzie droższe.

Dokładne ceny można znaleźć już teraz na stronach internetowych wróżek i astrologów specjalizujących się w horoskopach indywidualnych.

Sprawdź również: Tarot sms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *