Zdrowie

Diabetyk i jego potrzeby insulinowe

Posted On 8 grudnia, 2019 at 10:07 am by / No Comments

Insulina to lek, który każdego dnia ratuje miliony żyć na całym świecie. Coraz więcej osób cierpi na cukrzycę z uwagi na swój mało aktywny tryb życia i otyłość. aby diabetyk mógł się efektywnie leczyć musi każdego dnia przyjmować insulinę.

Zestawy infuzyjne w znacznym stopniu ułatwiają przyjmowanie insuliny

Osoby cierpiące na cukrzycę powinny zaopatrzyć się w zestawy infuzyjne, które ułatwią im codzienne przyjmowanie leku. Warto podkreślić, że zestawy insulinowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów i opatrzone zostały specjalnym certyfikatem bezpieczeństwa. Dzięki ich używaniu przyjmowanie insuliny staje się praktycznie bezbolesne. Warto również podkreślić, że specjalistyczne wkłucia są hipoalergiczne, dlatego mogą je stosować również alergicy. Ich użytkowanie jest bardzo proste i szybkie, a co najważniejsze są one bardzo bezpieczne. Jakie wkłucia są obecnie dostępne na rynku?

Zestawy infuzyjne Medtronic najlepszych wyborem dla każdego diabetyka

Nowoczesne zestawy insulinowe od renomowanej formy Medtronic to najlepszych wybór dla każdego cukrzyka. Pompy insulinowe podzielone zostały na trzy kategorie po to, aby każdy pacjent mógł wybrać dla siebie najbardziej optymalny model. Chory wybierając swoją pierwszą pompę insulinową musi koniecznie wziąć pod uwagę swój tryb życia, wiek oraz budowę ciała. Przed zakupem pompy insulinowej cukrzyk powinien się jeszcze skonsultować z lekarzem prowadzącym by zasięgnąć porady, lub z pielęgniarką diabetologiczną. W ten sposób będzie miał pewność, że dokonał odpowiedniego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *