Inne

Chcesz kupić najlepszy ekspres do kawy do biura? Zwróć uwagę na te parametry

Posted On 7 czerwca, 2021 at 8:05 am by / No Comments

Artykuł powstał przy współpracy wraz z stroną coffeeon.pl

Pobudzająca kofeina dodaje energii, dlatego wiele osób nie wyobraża sobie pracy bez kubka aromatycznej kawy z mlekiem lub filiżanki espresso. Właśnie dlatego ekspres do kawy do biura to tak dobra inwestycja w satysfakcję pracowników. Jaki ekspres biurowy wybrać?

Sposób parzenia kawy

Kawę można przygotować w różnych typach ekspresów. Najtańsze z nich to ekspresy przelewowe oraz ekspresy na kapsułki, ale do biura warto zdecydować się na automatyczny ekspres ciśnieniowy.

Automatyczny ekspres do firmy, który jest wyposażony w młynek do kawy i system spieniający mleko, pomoże przygotować wyśmienite kawy bez konieczności posiadania umiejętności baristy.

Szeroka gama napojów do wyboru

Dobry ekspres do kawy do biura powinien przygotowywać kawy dla każdego. Właśnie dlatego przy zakupie odpowiedniego urządzenia warto zwrócić uwagę na jego funkcje. Im większe możliwości personalizacji kawowego napoju, tym łatwiej można dopasować jego smak do swojego gustu.

Automatyczne ekspresy Franke pozwalają na przygotowanie wielu wyśmienitych kaw, między innymi espresso oraz ristretto, tradycyjnej kawy czarnej, także z mlekiem, kawy parzonej, cappuccino i latte macchiatto, kremowego kakao chococino, a także gorącej czekolady, herbaty instant i gorącej wody. Do ekspresów można podłączyć też stację syropów.

Wygodna i intuicyjna obsługa

Korzystanie z automatycznych ekspresów jest bardzo proste. Należy tylko pamiętać o regularnym dodawaniu ziaren, dolewaniu wody i jego czyszczeniu. Alternatywnie można kupić ekspres podłączany do instalacji wodnej, dlatego wtedy korzystanie z niego jest jeszcze łatwiejsze.

Ponadto dobry ekspres do firmy powinien być prosty w obsłudze, dlatego najlepiej, aby był on wyposażony w wyświetlacz dotykowy. Aby otrzymać aromatyczną kawę, wystarczy wybrać jeden z dostępnych napojów z listy, a urządzenie zajmie się resztą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *