Czas wolny

Spróbuj narty 2019 na Słowacji

Posted On 17 czerwca, 2019 at 12:24 pm by / 1 Comment

Zakwateruj się w Terchovej w Domkach Uhorčík, Ilčík i Rajnoha i spróbuj narty 2019 na Słowacji. Drewniane domki oferują komfort i usługi, które umożliwią w pełni korzystać z ferii zimowych na nartach 2019.

Oprócz tego, że domki położone są w malowniczej rustykalnej miejscowości Terchova u podnóża Małej Fatry, gdzie można spędzić doskonałe ferie zimowe, domki oferują jeszcze coś więcej. W obrębie do 45 min. jazdy samochodem znajdują się aż trzy 5-gwiazdkowe ośrodki narciarskie. Najbliższy jest ośrodek Vrátna, oddalony od domków tylko 10 minut jazdy samochodem. Ośrodki narciarskie Kubínska hoľa i Wielka Rača położone są 30 i 45 minut jazdy.

Spędzając pobyt narciarski w domkach w Terchovej, można w ten sposób spędzić fascynujące ferie zimowe 2020 z jazdą na nartach w trzech różnych ośrodkach narciarskich. Jeździć na nartach tak możesz na ponad 40 km trasach narciarskich. Ośrodki narciarskie odpowiednie są również na na narty z dziećmi. Każdy z tych ośrodków narciarskich jest wyjątkowy i oferuje wiele rozrywki i komfort jazdy na nartach.

W miejscowości Terchova oprócz jazdy na nartach, odwiedzić można również Relaksacyjno-informacyjne centrum Terchovec z saunami i basenami. Możliwy jest również wynajem hali sportowej lub odwiedzenie fitness centrum. W samej okolicy można pograć squash lub bowling. Dla mniej aktywnego wypoczynku można zwiedzić Ekspozycję Janosik bezpośrednio w Terchovej.

Jeśli zdecydujesz się spędzić ferie zimowe 2020 na nartach na Słowacji, Terchová jako punkt wypadowy do poszczególnych ośrodków jest z pewnością ciekawą opcją pobytu w górach. Komfort i usługi na wysokiej jakości zapewnią również drewniane domki Uhorčík, Ilčík i Rajnoha.

 

One thought on “Spróbuj narty 2019 na Słowacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *