Biznes, Ekonomia

Rozwój kanałów w social mediach

Posted On 26 maja, 2020 at 3:18 pm by / 1 Comment

Samo posiadanie konta na YouTube czy Instagramie nie wystarczy do tego, aby czerpać z tego jakiekolwiek profity. Kanały trzeba odpowiednio prowadzić i promować. Bez tego pozostają bezużyteczne. Liczą się polubienia, wyświetlenia, udostępnienia.

Jak zwiększyć wyświetlenia na YouTube?

Każdy youtuber dobrze wie, że nie jest łatwo zdobyć rzesze subskrybentów i stałych widzów. Można sobie oczywiście pomóc już na samym stracie, kupując lajki, ale nawet wtedy nie można spocząć na laurach. Przyciągnąć nowych widzów można na wiele sposobów. Kluczowe jest to, aby wyznaczyć sobie cel spójnego publikowania i trzymać się go. Należy zająć się optymalizacją swojego meta tekstu, organizowaniem konkursów i rozdań dla widzów, promowaniem kanału poza YouTube. Pamiętać trzeba o krótkich zwiastunach zaciekawiających widownię, współpracy z innymi youtuberami, wchodzeniu w interakcje ze swoją lojalną widownią.

Sposoby na pozyskanie followersów na Instagramie

Osoby zastanawiajcie się, jak zwiększyć ilość obserwujących na Instagramie, mają duże pole do popisu. Należy zadbać o uzupełnienie swojego instaprofilu i udostępnianie go w innych kanałach social mediach. Chodzi tutaj o promocję profilu. Konieczna jest też strategia komunikacji. Konsekwentnie prowadzone działania to podstawa. Udzielać się powinno na innych profilach, pozostawiając lajki i kontenerze na cudzych kontach. Ważne jest tagowanie, oznaczanie lokalizacji. Publikować należy tylko i wyłączanie dobrej jakości content, unikać spamu. Regularność się opłaca. Do rozbudowania kanału w początkowym stadium bardzo pomocne okazuje się być kupienie obserwujących. Czasami bardzo o trudno jest się wybić, szczególnie w krótkim czasie. Jeśli chcesz rozbudować swój kanał zerknij na Galaxy Marketing.

One thought on “Rozwój kanałów w social mediach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *