Rozrywka i zabawa

Projekt logo firmy – dlaczego warto go zamówić i ile kosztuje?

Posted On 17 czerwca, 2021 at 7:07 am by / No Comments

Dzisiaj logo to inwestycja, na którą może pozwolić sobie praktycznie każda firma. Dlaczego warto zamówić projekt logo? Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Logo firmy – dlaczego warto je mieć?

Przyciągające uwagę logo firmy jest w stanie wyróżnić ją wśród konkurencji. Projekt logo tworzy charakterystyczny znak, który może być umieszczony na firmowej stronie internetowej, produktach firmy oraz na jej drukach, na przykład wizytówkach, ulotkach, folderach reklamowych czy projektowanie ulotek.

Uzdolniony grafik komputerowy może stworzyć takie logo, które będzie jedyne w swoim rodzaju, aby reprezentować charakter firmy i istotne dla niej wartości. To zatem przyszłościowa inwestycja, która pozwala na budowę dochodowej marki.

Gdzie zamówić projekt logo?

Obecnie projekt logo można zamówić w agencjach marketingowych, a także bezpośrednio u grafików komputerowych.

Dodatkowo agencja może zaoferować także usługi obejmujące przygotowanie tzw. księgi znaku uwzględniającej różne warianty logo i jego zastosowanie, dodatkowych projektów jak projekt wizytówki, ulotki, folderu reklamowego.

Profesjonalny projekt logo – cena

Najtaniej profesjonalny projekt logo można zamówić w cenie rozpoczynającej się od około 300 złotych. W tej cenie otrzymuje się do 3 propozycji logo i zwykle do 3 poprawek w cenie. Za około 400-500 złotych można dostać już 5 propozycji logo, a w niektórych agencjach także brak limitu poprawek.

Stworzenie kompletnej tożsamości wizualnej firmy to wydatek od około 1500 złotych do nawet ponad 5000 złotych zależnie od jej zakresu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *