Lifestyle

Odpowiedniki perfum – luksusowe zapachy w niższej cenie

Posted On 13 kwietnia, 2021 at 12:34 pm by / No Comments

Perfumy znanych francuskich i włoskich producentów mogą kosztować nawet kilkaset złotych. Gdy szukasz równie pięknych zapachów w niższych cenach, sprawdź ich odpowiedniki. Czym dokładnie są odpowiedniki perfum? Gdzie można je kupić? Ile kosztują?

Odpowiedniki perfum – co to jest?

Zamienniki, inaczej odpowiedniki perfum, to zapachy, które powstają jako inspiracja perfumami znanych marek. Bazując na starannie skomponowanych recepturach, pachną niemalże jak markowe perfumy.

Nie należy jednak mylić odpowiedników perfum z podróbkami. Odpowiedniki nie naśladują markowych produktów, ponieważ nie posługują się ich nazwą, opakowaniem.

W sprzedaży można znaleźć szeroką gamę odpowiedników perfum przeznaczonych dla kobiet i dla mężczyzn. Są to zamienniki kultowych już zapachów, które na rynku są już od lat, ale również perfum nowszych, niszowych.

Gdzie kupić odpowiedniki perfum?

Sprzedażą zamienników wód toaletowych i perfumowanych zajmuje się rozlewnia perfum. Takie firmy oferują sprzedaż perfum na mililitry, dlatego można zakupić w nich nawet mniejszą ilość produktu, aby przetestować go przed zamówieniem większego flakonu.

Rozlewnie perfum działają stacjonarnie – na miejscu można wtedy powąchać różne zapachy. Także można skorzystać z ich oferty online.

Zamienniki perfum – ceny

Odpowiedniki są znacznie tańsze niż markowe perfumy. Ceny rozpoczynają się już od kilkunastu złotych za flakon o pojemności 30 ml. Za opakowanie 50 ml należy zapłacić około 30 złotych. Próbka o pojemności 3 ml kosztuje najczęściej około 3-4 złote.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *