piękna łązienka
Aranżacja

Luksusowe łazienki

Posted On 22 kwietnia, 2017 at 11:01 am by / 1 Comment

Któż nie chciałby poczuć w swym domu odrobiny bogactwa? Luksusowe łazienki to jest Twoja szansa na zaspokojenie swoich potrzeb.
We współczesnym świecie łazienka staje się jedynym miejscem, gdzie mamy czas by zastanowić się nad tym co jest dla nas ważne. Dla nas i dla naszego ciała. Pozwalamy także by i nasz umysł odpoczął tam po codziennym wysiłku. Warto więc zadbać, by wystrój łazienki był luksusowy, dzięki czemu podniesiemy swoje morale i poczujemy się o niebo lepiej. Podgrzewana podłoga pieszcząca nasze stopy przyjemnym ciepłem, przytulne drewno bądź eleganckie płytki. W swojej łazience możesz mieć to czego tylko zapragniesz. Różnorodność i innowacyjność techniki sprawiają, że Twoja kreatywność nie musi się więcej ograniczać, puść wodzę fantazji i rozpocznij swoją przygodę z aranżacją swojej łazienki. Może finezyjna podwieszana miska wc, która nadała by przestrzeni drapieżny charakter? Lub wanna o opływowych kształtach, wprowadzająca wrażenie harmonijnego spokoju. Odnajdź to co dla Ciebie najlepsze. Prócz zwykłej wanny, możesz zafundować sobie deszczownicę, kąpiel w rozproszonych strumieniach wody, przypominająca spacer w deszczu, cóż może być piękniejszego?
Ważny element stanowi również lustro, im większe tym lepsze, byś mogła podziwiać swoje idealne odbicie, każdy cal swojego ciała. Po co się ograniczać, jeśli można mieć wszystko?
Nie zapomnij również o odpowiednim oświetleniu, które nada łazience klimatu. Przy wykorzystaniu taśmy LED możesz uzyskać niezwykle ciekawy efekt.

Źródło: Sanswiss

One thought on “Luksusowe łazienki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *