Okazje nieruchomości

Kurz w konsoli PS4 – konieczne profesjonalne czyszczenie

Posted On 25 lutego, 2020 at 2:08 pm by / No Comments

Kurz we wnętrzu konsoli PlayStation 4

Twoja konsola PlayStation 4 zaczęła pracować głośniej niż zwykle? Zauważasz, że szybko się przegrzewa? W takim przypadku przyczyną takich problemów może być zbieranie się we wnętrzu urządzenia dużej ilości kurzu. Zanieczyszczenia do wnętrza konsoli dostają się poprzez jej obudowę. Znajdujące się w niej wnęki przepuszczają kurz, sierść zwierząt, pyłki, a także innego rodzaju zabrudzenia. Osadzają się one na elementach konsoli i mogą zaburzać jej działanie – zwiększają obroty wentylatora, powodują nadmierne przegrzewanie się i obciążenie sprzętu.

Jak wygląda czyszczenie PS4 od wewnątrz?

Czyszczenie konsoli polega na rozkręceniu urządzenia i demontażu jego elementów, a następnie na ich precyzyjnym oczyszczeniu z zanieczyszczeń. Dodatkowo, czyszczenie PS4 może obejmować nałożenie nowej pasty termoprzewodzącej i zamontowanie termopadów. Z czasem pasta ta zasycha i przestaje spełniać swoją rolę. Usunięcie starej i nałożenie nowej pasty zmniejsza nadmierne przegrzewanie się urządzenia.

Skorzystaj z profesjonalnego czyszczenia konsol PS4!

Gdy konsola PlayStation 4 jest zakurzona, najlepiej, aby prace wykonał profesjonalny serwis konsol. Specjalista może wtedy rozkręcić konsolę i dokładnie usunąć z niej wszelkie zanieczyszczenia, a także nałożyć nową pastę i termopady. Usługa profesjonalnego czyszczenia konsol nie jest związana z wysokim wydatkiem i pozwala na zauważalną zmianę pracy konsoli, a przy tym wydłuża jej żywotność. Dzięki niej można także uniknąć kosztownych napraw wynikających z poważniejszych usterek! Artykuł powstał przy współpracy wraz z stroną serwis-konsol.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *