Moda

Jak złożyć koszulę, żeby się nie pogniotła

Posted On 16 lutego, 2020 at 5:19 pm by / No Comments

W każdej sytuacji chcesz wyglądać elegancko, ponieważ wymaga tego od ciebie praca lub styl życia. W każdym momencie musisz być gotowy na spotkanie się z ważnym osobami, w związku z tym musisz zadbać o swój perfekcyjny wygląd. Ważne również jest to, by twoja koszula była w odpowiednim stanie. W takim razie, jak złożyć koszulę, żeby się nie pogniotła, kiedy wyjeżdżasz w delegację bądź jesteś zmuszony do przebrania się.

Jest to raczej niemożliwe, by całkowicie wyeliminować zagniecenia, ale odpowiedni sposób pozwoli na ograniczenie ich. Warto rozważyć czy nie byłoby możliwe założenie koszuli pod sweter.
Jeśli potrzebujesz jednak, by koszula się nie pogniotła warto zaopatrzyć się w torbę na garnitur. Oczywiście jeśli podróżujesz innym środkiem transportu niż własny samochód będzie się to wiązało z dodatkowymi opłatami. Jednak jeśli nie masz innego wyjścia, stanowi to pewną opcję.

Jeśli jednak zdecydujesz się spakować koszulę do walizki, co zrobić, żeby miała ona jak najmniej zagnieceń. Warto przeanalizować dwie sprawy. Po pierwsze, problem powstaje, gdy pozostałe rzeczy wywierają zbyt duży nacisk na koszulę. Drugą sprawą jest przemieszanie się ubrań oraz innych rzeczy w walizce co w efekcie doprowadza do gniecenia się materiałów. Jak złożyć koszulę żeby się nie pogniotła? Pakując koszulę, postaraj się zabezpieczyć front koszuli, następnie kołnierzyk. Warto byłoby wygładzić wszelkie powierzchnie, na których mogłyby się pojawić brzydkie fałdy.

Może rozważmy najlepsze metody składania koszul, które uchronią ją przed niechcianymi zagnieceniami;
1. Nie potrzebujesz tutaj dodatkowych akcesoriów. Zapnij koszulę co drugi guzik, a także guzik kołnierzyka. Przewróć koszulę, by część z guzikami była do dołu. Boki złóż do środka, a rękawy koszuli ułóż wzdłuż boków. Teraz zajmij się gładzeniem materiału. Naszym celem jest, by każda płaszczyzna była gładka. Złóż koszulę na tyle razy ile masz miejsca w torbie.
2. Podczas korzystania z tej metody potrzebna ci będzie podkładka, najlepiej jeśli będzie ona sztywna. W sklepach posiadających koszule i garnitury właśnie tak się je skład. Podobnie działaj jak podczas pierwszej metody kiedy koszula będzie guzikami do dołu może położyć na środku prostokątną podkładkę. Krawędzie będą tworzyć linie zagięć. Rękawy również zagnij i połóż przy brzegu podkładki.Dolna część powinna być złożona na 1/4 jej wysokości, następnie utwórz z koszuli kostkę z wykorzystaniem tektury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *